Friday, February 7, 2014

New blog

I'm sorry I'm such a dick and I abandoned you all.


If you're still out there, I'm moving my life to a new blog.

If you don't hate me, come on over.

3 comments:

 1. We wrote it began shipping services for designated officers concentrating our company prepared in this regard
  Our company are at your service 7/24 with wide inter fleet and experienced staff.
  Gebze transportation home from home is http://www.evkonnakliyat.com.t
  Gebze evden eve nakliyat
  Çayirova evden eve nakliyat
  Gebze evden eve
  İzmit evden eve
  Darıca evden eve nakliyat
  Darıca evden eve
  İzmit evden eve nakliyat
  Mutlukent evden eve nakliyat
  Çayirova evden eve nakliyat
  Darıca evden eve nakliyat
  Gebze evden eve nakliyat
  Gebze evden eve nakliyat
  Depolama
  Evrak depolama
  Kartal depolama
  Eşyalar depolama
  thank turkey

  ReplyDelete
 2. kocaeli güven nakliyat ile şehir içi ve şehirler arası olarak evinizi tam da sizin istediğiniz gibi korunaklı, güvenli ve kaliteli bir şekilde taşıyoruz. Konusunda yetkin personelimiz her daim isteklerinize göre hareket edeceklerdir. Mobilyalarınızı marangozlarımız muntazam bir şekilde montaj ve de-montaj yapacaklardır. Uzun yıllardır sektörde olmamızın verdiği avantajla çok daha kaliteli ve iyi bir işçilik çıkartıyoruz. Öngörüsü yüksek olan personelimiz oluşabilecek problemlere anında müdahale edeceklerdir. Tecrübelerimiz taşımalarımızda harikalar yaratmaktadır.
  gebze nakliyat gebze nakliyat ile bizler ofisimizin bulunduğu Gebze'den ülkemizin dört bir yanına hizmet veriyoruz. Dilediğiniz ilden ve ilçeden bizleri arıyarak eşyalarınızın alınmasını sağlayabilirsiniz. Kapalı dorseli nakliye araçlarımız ile yağıştan etkilenmeden sizi taşıyacağız. Bizleri arayarak istediğiniz zaman için taşınma talebinde bulunabilir, rezervasyon açtırabilirsiniz.

  ReplyDelete

 3. kocaeli güven nakliyat bir taşımadan beklediğiniz her şeyi size sunar. Eşyalarınızı paketler, mobilyalarınızı söker ve kurar. Eğer isterseniz toplamalı hizmet ile ufak tefek eşyalarınızı da koliler. Sizler hayal edin kocaeli guven nakliyat yapsın. Bizleri telefon numaralarımızdan günün her saati arayabilirsiniz.
  Taşımalarımızda kapalı kasa kamyonları kullanıyor, aralıksız olarak hizmet veriyoruz. Bütün il ve ilçelere taşıma yapıyor, her bölgede çalışıyoruz

  ReplyDelete